gallery/zlote
gallery/facebook
gallery/google-plus
gallery/twitter
gallery/behance

SESJE NOWORODKOWE

SESJE DZIECIĘCE- NIEMOWLETA I DZIECI STARSZE

SESJE CIĄŻOWE

Sesję nb najlepiej umówić kiedy maluszek jest jeszcze w brzuszku , a wykonuje do 14 dnia życia. Jest to czas w którym ciało maluszka pamieta pozy z brzuszka mamy i łatwiej daje się układać. Większość dnia przesypia i łatwiej znosi zmiany pozycji oraz przebieranie. Póżniej maluszek staje się bardziej wrażliwy na dotyk, mniej śpi , przestaje być tak elastyczny, czasem pojawiają się kolki. Czas trwania takiej sesji zależy od predyspozycji samego maluszka i może trwać od 1 do 4h. Czas ten uwzględnia przewijanie, karmienie i usypianie.

Termin sesjii najczęściej umawiam na 8..9 dzień życia. Jest to wstępny termin , który zostaje przesuniy jeśli maluszek urodzi się wcześniej lub póżniej ,dlatego zaraz po porodzie należy mnie jak najszybciej poinformować, że maluszek jest już na świecie.

Jeśli maluszek urodzi się nawet 3 tygodnie przed terminem nie zwlekaj z informacją o narodzinach, jeśli nie ma przeciwskazń do sesji wykonamy ją w standardowym terminie.

 

Pomieszczenie, w którym odbywa się sesja jest wcześniej odpowiednio ogrzane, ponieważ do wielu ujęć maleństwo pozuje na golaska.

 

Posiadam wiele rekwizytów takich jak tła, koszyczki, szufladki , kocyki, czapeczki i ubranka.Wszystko najlepszej jakości i prane w produktach dla noworodków.

 

Aby każdy z Was otrzymał zdjęcia na poziomie prezentowanym w moim portfolio sama przygotowuje stylizację. Jeśli jednak zależy państwu na konkretnym kolorze , stylizacji proszę o przekazanie informacji w momencie rezerwacji sesji.

 

Często pytacie o sesje nw w momencie kiedy maluszek jest już na świecie , czasem ma już 3..4 tygodnie. Oczywiście molziwe jest wykonanie sesji jednak może się okazac że niektórch póz nie da się wykonać a sesja potrwa dłużej.

 

dla Niemowląt najlepszy okres prrzypada między 6 a 8 miesiącem keidy maluszek już siedzi bez oparcia a jeszcze nie chodzi. jest kontaktoweyi jesteśmy w stanie uchwycić wiele emocji. Sesja może odbyć się w studiu lub plenerze.

Jeśli chodzi o ubiór, to dobrze jest przygotować kilka wersji. Najlepiej żeby ubrania nie posiadały dużych nadruków, neonowych kolorów, takie rzeczy mogą odwracać uwagę od twarzy Modela.