gallery/zlote
gallery/facebook
gallery/google-plus
gallery/twitter
gallery/behance

SESJE NOWORODKOWE

SESJE DZIECIĘCE- NIEMOWLETA I DZIECI STARSZE

Sesję nb najlepiej umówić kiedy maluszek jest jeszcze w brzuszku , a wykonuje do 14 dnia życia. Jest to czas w którym ciało maluszka pamięta pozy z brzuszka mamy i łatwiej daje się układać. Większość dnia przesypia i łatwiej znosi zmiany pozycji oraz przebieranie. Póżniej maluszek staje się bardziej wrażliwy na dotyk, mniej śpi, przestaje być tak elastyczny, czasem pojawiają się kolki. Czas trwania takiej sesji zależy od predyspozycji samego maluszka i może trwać od 1 do 4h. Czas ten uwzględnia przewijanie, karmienie i usypianie.

Termin sesjii najczęściej umawiam na 8..9 dzień życia. Jest to wstępny termin , który zostaje przesuniy jeśli maluszek urodzi się wcześniej lub póżniej ,dlatego zaraz po porodzie należy mnie jak najszybciej poinformować, że maluszek jest już na świecie.

Jeśli maluszek urodzi się nawet 3 tygodnie przed terminem nie zwlekaj z informacją o narodzinach, jeśli nie ma przeciwskazń do sesji wykonamy ją w standardowym terminie.

 

Pomieszczenie, w którym odbywa się sesja jest wcześniej odpowiednio ogrzane, ponieważ do wielu ujęć maleństwo pozuje na golaska.

 

Posiadam wiele rekwizytów takich jak tła, koszyczki, szufladki , kocyki, czapeczki i ubranka. Wszystko najlepszej jakości i prane w produktach dla noworodków.

 

Aby każdy z Was otrzymał zdjęcia na poziomie prezentowanym w moim portfolio sama przygotowuje stylizację. Jeśli jednak zależy państwu na konkretnym kolorze , stylizacji proszę o przekazanie informacji w momencie rezerwacji sesji.

 

Często pytacie o sesje nw w momencie kiedy maluszek jest już na świecie , czasem ma już 3..4 tygodnie. Oczywiście możliwe jest wykonanie sesji jednak może się okazać, że niektórch póz nie da się wykonać a sesja potrwa dłużej.

 

Dla Niemowląt najlepszy okres przypada między 6 a 8 miesiącem keidy maluszek już siedzi bez oparcia a jeszcze nie chodzi. Jest kontaktowey i jesteśmy w stanie uchwycić wiele emocji. Sesja może odbyć się w studiu lub plenerze.

Jeśli chodzi o ubiór, to dobrze jest przygotować kilka wersji. Najlepiej żeby ubrania nie posiadały dużych nadruków, neonowych kolorów, takie rzeczy mogą odwracać uwagę od twarzy Modela.